четвер, 26 грудня 2013 р.

Відеоматеріал з відкритого уроку

Шановні батьки!
 Вашій увазі пропоную відеорепортаж з відкритого уроку за цією силкою: http://youtu.be/LvVfhhwlSAI
Завтра уроки до 16 год., фіз-ру не брати. На трудове навчання принести такі матеріали, які показані у підручнику на с. 56-57.
На канікули  домашнє завдання я подам у блозі з понеділка.
 Дякую за увагу!

четвер, 19 грудня 2013 р.

Оголошення

Доброго вечора, шановні батьки!
20 грудня навчаємось за звичним розкладом ( з 13.00 до 16.55год. ). На трудове навчання принести пластилін. З математики дом. завдання- виконати у блокнотику наступних два варіанти. А з інших предметів- відпочивайте!!! Завтра з рос. мови відбудеться списування на оцінку, а з природознавства- контрольне тестування, тому повторіть вивчений матеріал.

 Генеральна репетиція хореографічного гуртка відбудеться о 16 год., тому ви дітей забираєте завтра раніше, ніж завжди, а саме о 17.30 год. Завтра останній день занять хореографією у цьому році, тому потрібно повністю розрахуватися за роботу хореографа ( у п'ятницю кошти віддати мамі  Гуртовенко Кіри- Наталії Іванівні ). В понеділок діти, які виступають приходять на 9.15 год. ранку, тому що виступ починається о 10 год., а їх 3. Дати дітям із собою бутерброди... . Про це детальніше поговоримо завтра з хореографом після репетиції.

У віторок занять не буде, а лише новорічний ранок о 12.30 год.після якого ви дітей забираєте. А в середу вже виступів не буде і урокв теж, тому, як домовлялись, йдемо до Палацу Юнацтва на 11.30 год. зустрічаємось там біля входу ( 11 грн. ).
Прохання від батьківського комітету- на завтра передайте дітьми по 20 грн. за книгу, яку ви обрали для новорічного подарунку своїм дітям ( т.я. завтра їх привезуть у школу і за це потрібно розрахуватися ).
Велика подяка усім тим батькам, які відгукнулися на загальношкільну акцію  " 5 картоплин ", а особливо Світлані Брониславівні, яка це зуміла швидко це організувати.
Бажаємо швидкого одужання Юлії та Денису!!!
До зустрічі!!!

вівторок, 17 грудня 2013 р.

Упражнения для глаз при работе за компьютером

Упражнения для глаз при работе за компьютером
Медики разработали формулу здоровья для глаз людей, которые много времени проводят возле экрана компьютера. Эта формула называется «20-20-20-20».

Если ссылаться на рекомендации специалистов из Техасского университета, то каждые 20 минут нужно делать перерыв и отрывать взгляд от монитора компьютера, фокусировать на 20 секунд свой взгляд на предметах, которые находятся на расстоянии 20 футов (около 6 метров) от экрана. При этом необходимо моргать не меньше 20 раз.

Особенно данные рекомендации актуальны в помещениях, в которых работают кондиционеры, которые пересушивают воздух, что способствует неприятным ощущениям в глазах.

А вот еще несколько полезных упражнений для глаз, которые необходимо выполнять во время любой работы с нагрузкой на глаза:

1. Поводи глазами вверх-вниз, вправо-влево, не поворачивая головы. Повтори по 5 раз.

2. Вращай глазами по кругу по часовой стрелке, а потом против часовой стрелки. Повтори по 5 раз.

3. Смотри двумя глазами на кончик носа на протяжении 10 секунд.

4. Точно также смотри на переносицу в течение 10 секунд.

5. За окном вдали выбери какой-то объект. На расстоянии 20 см на уровне глаз поставь указательный палец. Переводи глаза с выбранного объекта на палец и обратно.

Выполнив одно упражнение, дай глазам отдохнуть, прикрыв их ладонями, и дальше приступай к следующему.

Если ты носишь очки или линзы, то следует их снять, перед выполнением этих упражнений.

По мнению медиков, данные несложные упражнения способны не только уберечь глаза от усталости и сухости, но и устранить головную боль и боль в шее.

неділя, 15 грудня 2013 р.

Пам'ятка батькам другокласників



ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ДРУГОКЛАСНИКІВ
Перебування дитини в другому класі знаменується тим, що обов’язковими стають домашні завдання, а дітям починають ставити оцінки. Усе це досить непросто для дитини. Існують секрети для батьків щодо підтримки дитини в даний період
Отже, до нотатника батьків другокласника внесемо певні правила.

1. Нагадати дитині, що домашні завдання потрібні для відпрацювання того, що в класі пояснював вчитель, інакше в довгострокову пам’ять знання не переходять.
2. Навички виконання домашньої роботи без допомоги і підтримки дорослого практично не формуються — такі особливості засвоєння навчального матеріалу дітьми в початковій школі.
3. Якщо батьки не контролюють і не допомагають виконувати домашнє завдання, то дитина може його не робити і не записувати.
4. Важливо спочатку перевіряти і зіставляти те, що дитина записала у щоденник, і те, що дійсно було задано (діти подекуди не записують частина завдань у щоденник).
5. Необхідно визначити конкретний час для виконання домашнього завдання і прагнути, щоб дитина робила уроки в один і той самий час.
6. Допомагати дитині робити домашнє завдання і перевіряти те, що дитина зробила.
7. Навчити дитину організовувати своє робоче місце для виконання роботи.
8. Показувати власний приклад організованості і зібраності.
9. Прийняти, що погані оцінки в процесі навчання неминучі, тому важливо не сварити дитину за них, а навпаки, допомогти розібратися.
10. Важливо сприймати оцінки як показники «навчальної температури»: двійка — це сигнал до того, що знання «приболіли» і їм потрібне лікування, а не мораль.
11. Не думати, що якщо мама й тато добре вчилися в школі, то їхня дитина обов’язково буде відмінником —ми всі різні.
12. Дитині нічим не допоможуть розповіді батьків про те, що вони закінчили школу із золотою медаллю, а до ВНЗ із червоним дипломом, зате тривожність можуть сформувати.
13. Якщо сварити дитину за двійки, то в неї може з’явитися шкільна тривожність, яка сильно впливатиме на успішність дитини. Навіть найрозумніша дитина може отримати низьку оцінку, якщо боятиметься, адже страх блокує пізнавальну діяльність.
14. Не вимагати від дитини більше, ніж вона може в даний момент.
15. Важливо самим батькам спокійно ставитися до оцінок і не вимагати від дитини тільки високих балів — якщо мама дуже сильно переживає через оцінку, то й у дитини з’являється тривожність і страх не виправдати очікування мами.
16. Важливо вчити дитину порівнювати свої досягнення з її ж досягненнями, але за попередній період.
17. Обов’язково хвалити за успіхи, створювати ситуації успіху, відзначати найменші просування у навчанні.
18. Ніколи не порівнювати досягнення дитини з досягненнями інших дітей.
19. Дитина повинна бачити, що помилятися — це нормально, що помиляються і мами, і тата і бабусі й дідусі.
20. Діти часто сприймають оцінку як визначення дорослими її особистості, тому треба бути дуже тактовним у спілкуванні з дитиною та вчити розділяти: «Я хороший, але в роботі я зробив 20 помилок і тому отримав 2».
21. Важливо дитину налаштовувати на те, що якщо вірити в успіх і намагатися, то все обов’язково вийде.
Доброго дня, шановні батьки!
Запрошую усіх Вас на, останні в цьому році, батьківські збори. Вони відбудуться 16 грудня ( в понеділок ) о 18 год. 30 хв. Для Вас у мене будуть деякі оголошення, а також потрібно вирішити деякі організаційні питання. Тому буду рада бачити усіх!!!
В понеділок не буде музики, тому уроки закінчаться о 16.30 год. Дякую за гарні новорічні поробки на шкільний конкурс родині Непийводі Юліані, Мельникової Валерії та Олейнікова Юрія.
Хочу подякувати таким дітям, які відповідально поставились до підготовки проекту з природознавства, а саме Бойко Максиму, Боровику Руслану, Важовій Софії, Гоцуляк Валерії, Левицькому Назарію, Мельниковій Валерії, Нагорній Тамарі, Непийводі Юліані, Пойді Богдану, Путишиній Ілоні, Сичевському Дмитру. Сподіваюсь, що у вівторок решта дітей класу теж захистять свою проектну роботу!!!
Анимационные картинки новый годБажаю швидкого одужання Курінній Юлії, Откалюку Владиславу, Беспальку Денису! До  зустрічі!!!

середа, 11 грудня 2013 р.

Как делают елочные игрушки - Фото - Калейдоскоп Эмоций

Как делают елочные игрушки - Фото - Калейдоскоп Эмоций

Как делают елочные игрушки

Как делают елочные игрушки

В 1992 году в Нижнем Новгороде открылась фабрика елочных игрушек «Ариель». Они занимаются изготовлением новогодних шаров, подсвечников, медальонов и даже пасхальных яиц.
Фабрика является участником многих международных выставок и конкурсов.


Как делают елочные игрушки

Процесс изготовления елочных украшений начинается с выдувания. Для этого используется медицинское стекло:
(Фотографии и текст Андрея Орехова)

Как делают елочные игрушки

Из каждой такой стеклянной трубы получается 2-3 заготовки:

Как делают елочные игрушки

Сначала она нагревается посередине, чтобы разделить на две части:

Как делают елочные игрушки

Получив нужный кусочек, каждую трубу прогревают изнутри, чтобы мастера смогли приступить к выдуванию:

Как делают елочные игрушки

Выдувается елочное украшение за один выдох. Поэтому, когда вы видите огромный шар, знайте, что он сделан другой техникой. С помощью двух усиков мастер придает форму:

Как делают елочные игрушки

В зависимости от того, какое украшение должно получиться, выбирается формочка. В данном случае стеклодув изготавливает «домик»:

Как делают елочные игрушки

Один усик закручивается в маленькую петельку (преимущественно для западного рынка), либо оставляют для дальнейшего отрезания, а второй удаляется, оставляя на донышке шара уникальный след:

Как делают елочные игрушки

Для изготовления украшения, похожего на сову используется специальный инструмент, которым продавливается стекло шара. Таким способом получаются характерные ей глаза:

Как делают елочные игрушки

За 6 часов стеклодувы выдувают по 250-300 шаров. Обучиться этому негде, поэтому все стеклодувы, как в старину, передают свои знания напрямую следующему поколению:

Как делают елочные игрушки

Сейчас на фабрике работает всего 4 стеклодува. Рабочее место одного из них:

Как делают елочные игрушки

После выдувки заготовки попадают в покрасочную. Здесь наносят слой лака, но тогда украшение будет немного прозрачным (для подсвечника, например), либо перед этим наносится еще слой алюминия. Алюминий полностью убирает прозрачность и добавляет больше блеска:

Как делают елочные игрушки

За покрасочными работами следует художественная, самая сложная, на мой взгляд:

Как делают елочные игрушки

Заказы у фабрики бывают разные: от президентских подарков до шаров со станциями метро. Почти все рисунки выполняются в несколько этапов (минимум 3-4).

Как делают елочные игрушки

Для рисования используют кисточки, перья, губки и баночки от сметаны

Как делают елочные игрушки

Мастеров-художников примерно в 4 раза больше, чем стеклодувов. Те, кто дольше работает на фабрике, выполняют более сложную работу, а новенькие полегче. Но художественное образование является обязательным:

Как делают елочные игрушки

Наглядная демонстрация поэтапности. Должен получиться снегирь:

Как делают елочные игрушки

Финальные декоративные штрихи:

Как делают елочные игрушки

Большую часть времени украшения сохнут:

Как делают елочные игрушки

Как делают елочные игрушки

Игрушка из последней коллекции:

Как делают елочные игрушки

Как делают елочные игрушки

Так выглядит рабочее место  мастера-художника:

Как делают елочные игрушки

Также на фабрику водят экскурсии. Такой вид услуги даже пользуется большим спросом! Сейчас все экскурсионное время расписано до конца января:

Как делают елочные игрушки

Завершением такой экскурсии является мастер-класс по разрисовке шаров и фигурок:

Как делают елочные игрушки

Конечно же, результат можно забрать домой, чтобы похвалиться перед родителями своей работой:

Как делают елочные игрушки

пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас прийняти участь у фотоконкурсі серед дитячих висловлювань «Говорять діти», який проходить на сайті Мамоведія.

Розміщуйте висловлювання з фотографіями дітей та вигравайте подарункові сертифікати мереж Watsons, Фокстрот, Сomfy, Космо.
 
 
 
 
Для того, щоб прийняти участь у конкурсі потрібно зареєструватися на сайті і розмістити висловлювання дитини та її фотографію.
 
 
 
 
З повагою, Сайт Мамоведія!
Відвідати сайт
 

понеділок, 2 грудня 2013 р.

Оголошення

Доброго дня, шановні батьки!
На цьому тижні, у вівторок, відбудеться у школі концерт ( музичний абонемент ), тому 3 грудня спортивну форму не давайте дітям. Вартість квитка -15 грн. У вівторок працюємо за звичним розкладом, у школу на 12.15, а закінчуються заняття о 16.35. Хореографічний гурток буде працювати до 17.45 год.
У середу та четвер буде по чотири уроки, тобто до 16.35 год. Будуть усі уроки, але скорочені, тому на образотворче мистецтво взяти пластилін, дощечку, картон. 
На трудове навчання 06.12 принести кольоровий папір, картон, ножиці, клей.
Прохання- зверніть особливу увагу з математики на обчислення прикладів вивчених типів. А з української мови -  на написання словникових слів та слів з апострофом.
Бажаємо усім хворим діткам швидко одужувати. Дякую за увагу!






 


 

вівторок, 19 листопада 2013 р.

Оголошення

Доброго вечора, шановні батьки!
 На урок образотворчого мистецтва принести на середу пластилін, кольоровий картон, дощечку. Не забудьте допомогти дітям вивчити вірш напам'ять.
Не забудьте завтра гарно одягнути дітей.
Бажаємо швидкого одуження Максиму, Олексію, Артему!

неділя, 17 листопада 2013 р.

Деякі оголошення

Доброго дня, шановні батьки!
У  понеділок -  4 уроки ( музики не буде ), тому дітей забрати о 16.35 год.
В класному приміщенні вже тепло, тому одягайте діточок відповідно.
У середу ( 20.11 ) у нас відкритий урок, тому прохання - одягнути дітей у святкову шкільну форму ( лише білі сорочки, блузи, рожеві краватки, рожеві бантики, гарні зачіски, дівчата лише у сарафанах та білих колготках, а не у спідничках та брюках ). Обов'язково зміне взуття ( туфлі для дівчат та туфлі для хлопчиків ).
У четвер усіх Вас, шановні батьки, ми запрошуємо на відкритий урок на 12. 50 год., без запізнень (діти особисті запрошення Вам передадуть у вівторок ).
Бажаємо швидкого одуження усім хворим діткам та з нетерпінням ми їх чекаємо у школі.
Дякую за увагу!

вівторок, 12 листопада 2013 р.

Домашнє завдання

 Доброго вечора! Домашнє завдання з математики - виконати роботу над помилками у блокнотиках, біля виправленого написати вірну відповідь ( остання робота-це самостійна, оцінка в журнал й щоденник ), по підр.№ 312, № 316, № 317. На обр. мис-во принести гуашеві фарби. На літер. читання- принести підручник та блокнотик. По природознавству всі  діти сьогодні отримали оцінку за переказ вивченого матеріалу ( у щоден. олівцем ). Дом. завдання з при-ва по підр. с.48-50 переказ. Завтра пишемо контрольну роботу з укр. мови. Одягайте дітей тепліше, у класі стало прохолодніше, але лише у шкільній формі. Дякую за увагу!

Оголошення

Доброго дня!
1. Сьогодні приходимо в школу на 12.15 год. П'ять уроків закінчуються в 16.30. А потім хореографія до 17.45.
2. Прохання- активно відгукнутися на збір макулатури, який відбудеться 15 листопада до 15 год.
3. У школі стало прохолодно, тому одягайте тепліше дітей, але притримуємося шкільної форми.
4. Активізуйте у зошитах роботу над помилками.
5.Домашнє завдання виконуйте лише те, що задано у вправі і не потрібно списувати весь текст ( не загружайте самостійно дітей ).
6.З природознавства потрібно уміти переказати опрацьовані у класі та дома вказані сторінки. За такий вид перевірки ставиться оцінка в журнал, тому, якщо не вивчили, то теж це оцінюється.
7. Слідкуємо за веденням зошитів!!!
8. Готуємося до відкритого уроку ( 20.11 ), а для Вас, шановні батьки, 21.11 на 13 год.
9. Слідкуйте за охайним веденням щоденників, ставте свої підписи у кінці тижня.
10. Бажаємо швидкого одуження  Юліанці, Валерії Мельникової, Валерії Гоцуляк.

фотографії з 1 класу

А ось декілька фотографій з 1 класу.










Приємно, коли наші діти радіють!!!